Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Admin 2 sierpnia 2019

Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawa z psem jest wspaniałą możliwością, żeby wykorzystać energię swojego pupila, a jednocześnie budować zaufanie. Częste gry działają korzystnie na formę psa, tak jak i dają uciechę opiekunowi. Zabawy warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy niemało różnorodnych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób dobrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich punktów zoologicznych w różnych wielkościach, pasujących do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, jednak musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Wybierając nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to szczególnie istotne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, jak pudle lub yorki, którym wybieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy pobawić się z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pies będzie mógł rozpędzenia się. Jeśli podopieczny wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie można było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, więc w celu uniknięcie nieprzyjemnych wypadków kupujmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/